Druženje mještana Kladara sa predstavnicima lokalne i republičke vlasti

U Kladarima je danas organizovano neformalno druženje mještana sa predstavnicima lokalne i republičke vlasti, koje je proteklo u prijatnoj atmosferi, razgovoru i razmjeni mišljenja o pitanjima važnim za razvoj ovog kraja.
Druženju su prisustvovali načelnik opštine Srbac Mlađan Dragosavljević, gradonačelnik Laktaša Miroslav Bojić, poslanik u Parlamentarnoj skupštini BiH Milorad Kojić, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srpske Radojica Vidović, kao i odbornici Skupštine opštine Srbac.
Ovaj skup još jednom je pokazao jedinstvo, slogu i zajedništvo mještana Kladara, koji su svojim angažovanjem i gostoprimstvom poslali lijepu poruku o značaju međusobnog uvažavanja i saradnje.
Kladari su ovim primjerom pokazali kako zajedničkim djelovanjem mještana i predstavnika vlasti može biti ostvarena kvalitetna komunikacija i stvoreni uslovi za dalji razvoj mjesne zajednice. Organizatori ističu da bi ovakav vid okupljanja mogao poslužiti kao pozitivan primjer i drugim mjesnim zajednicama, jer doprinosi jačanju međusobnog povjerenja, razumijevanja i zajedničkog rada na unapređenju životnih uslova svih građana.







