Sport

Ubjedljiva pobjeda fudbalerki Sloge u Prnjavoru

U utakmici 14. kola Prve lige RS Ženski fudbalski klub Sloga Srbac gostovao je ekipi ŽFK ,,Ljubić” iz Prnjavora i upisao pobjedu rezultatom 1:13. Golove za srbačku ekipu postigle su: Andrea Ivanović  7 , Nataša Ivković  3, a po jedan gol postigle su  Sandra Bosnić , Milica Mitraković  I  Tea Novaković

PROČITAJ VIŠE
Sport

Drim Tim osvojio srebro na međunarodnom turniru u Banjaluci

Škola fudbala “Drim Tim” iz Srpca osvojila je drugo mjesto na osmom po redu međunarodnom turniru “Spartanac” koji je proteklog vikenda održan u Banjaluci u organizaciji OFК “Spartak”. U konkurenciji 16 ekipa do srebrne medalje došla je generacija 2014. i mlađi, koja je uz malo sreće mogla da podigne i

Sport

Četri gola braćće Nježić donijela Slogi tri boda

Proteklog vikenda srbačka Sloga na krilima sjajnog Vedrana Nježića savladala je ekipu Čelinca sa 4:0 i tako došla do veoma važnih bodova u borbi za opstanak. Prvo poluvrijeme nije donijelo ništa zanimljivo, igralo se uglavnom na sredini terena sa dosta grešaka i bez pravih šansi na obje strane. U drugom

Sport

Poraz Sloge u Srpcu

Šamački Borac na krilima sjajnog napadača Petra Marčete nosi tri boda iz Srpca.U veoma zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici u kojoj su ipak za nijansu bili malo bolji fudbaleri Borca koji su slavili rezultatom 2:1. U 36.minuti, Petar Marčeta je poslao jednu loptu pred gol domaćih, gdje veliku grešku pravi odbrana

Sport

Srebrna medalja za Aleksandru Gavranović na karate kupu u Kostajnici

Članica Kluba borilačkih sportova “Staparski vitezovi” iz Razboja LJevčanskog, Aleksandra Gavranović, osvojila je srebrnu medalju na Kupu mladosti koji je organizovan proteklog vikenda u Kostajnici. Aleksandra je do medalje stigla u katama, u konkurenciji kadetkinja, a nastupila je u ekipi Karate kluba “Sensei Karate Do” iz Nove Topole sa kojim

Sport

Poraz Sloge u Srpcu od Gorice iz Šipova

Fudbaleri Gorice iz Šipova pobijedili su domaću Slogu u Srpcu rezultatom 3:2, u 18. kolu Druge lige Republike Srpske, grupa zapad. Sloga je povela golom Slavena Karamehića sa bijele tačke u 26. minutu. U nastavku utakmice gosti postižu tri pogotka. U prvom minutu sudijske nadoknade konačni rezultat postavio je mladi

Sport

Mladi srbački fudbaleri u polufinalu futsal lige RS U-19

Proteklog  vikenda odigrane su utakmice u  futsalu  u A grupi Futsal lige FSRS u kategoriji do 19 godina  u kojoj nastupa I Klub malog fudbala Srbac! U prvoj utakmici  protiv Fudbalskog kluba  Borac Banja Luka , u napetoj utakmici  srpčani su izgubili rezultatom 2:3. U drugom meču, protiv ekipe

Sport

KMF Srbac formirao juniorsku selekciju

Klub malog fudbala Srbac formirao je U19 selekciju koja se takmiči u juniorskoj ligi RS u futsalu. Mladi srbački fudbaleri svrstani su u ,,A” grupu sa jakim rivalima: Borcem iz Banja Luke, Jošavkom iz Čelinca i Obilićem iz Prnjavora. Proteklog vikenda u Prnjavoru odigrana su dva kola po balonskom sistemu.