Sloga stigla do vrijednog boda u Omarskoj

U petom kolu Druge lige grupa Zapad ekipa srbačke Sloge je osvojila bod na gostovanju u Omarskoj – 1:1.
Sloga je prva došla do vođstva pogotkom Dušana Rakića u 18. minutu a tri minute kasnije Milan Vračar je poravnao rezultat.
Do kraja susreta mreže su mirovale, ali je Sloga propustila nekoliko izglednih prilika da dođe do sva tri boda. Posebno se izdvaja slobodan udarac koga je savršeno izveo golman Branko Grahovac, ali je lopta nažalost pogodila prečku.
Ovo je veoma važan bod za Slogu jer je Omarska u prvih pet kola zabilježila tri pobjede i jedan je od kandidata za titulu.

Sastav Sloge u ovom susretu:
Grahovac, Vasić, Zukanović, Ugren, Rakić, Kopanja (od 89. Milošević), Grbić, NJežić, Milojević, Zelenac R, Maletić.
U narednom kolu naš drugoligaš će na gradskom stadionu u Srpcu dočekati Laktaše, koji su pretposljednji na tabeli, a utakmica je na rasporedu u subotu 12. septembra u 16.30 časova.