Sloga savladala Mladost sa 2:0

Fudbaleri srbačke Sloge savladali juče su na gostovanju Mladost iz Donje Slatine sa 2:0 a junak susreta bio je jedan od najboljih pojedinaca u dresu Sloge, Nikola Kopanja, koji se upisao u strijelce oba puta.

Kopanja je doveo Slogu u vođstvo u 32. minutu a konačnih 2:0 postavio je u samom finišu susreta, u sedmom minutu sudijske nadoknade.

Domaćin je od 65. minuta imao igrača manje na terenu nakon što je crveni karton dobio Belmin Halilović.

Sloga je prikazala dobru i požrtvovanu igru i zasluženo stigla do sva tri boda, pomjerivši se za jednu poziciju na tabeli Druge lige zapad, tako da je sada na 11. mjestu sa 13 bodova.

Sastav Sloge u ovoj utakmici:

Grahovac, Vasić, Zukanović, Malbašić, Kopanja, Grbić, NJežić V, NJežić I, Pantelić (od 95. Milošević), Maletić, Zelenac G.

U narednom kolu Sloga dočekuje poslednjeplasirani Proleter iz Teslića a utakmica se igra u subotu 31. oktobra sa početkom u 14 časova.