Fudbalerke Sloge ubjedljive protiv LJubića, šest pogodaka Nataše Ivković

U premijernom nastupu nove sezone Prve lige Republike Srpske za žene, fudbalerke srbačke Sloge danas su ubjedljivo savladale na gostovanju ekipu LJubića iz Prnjavora rezultatom 8:0.

Igrač utakmice bila je Nataša Ivković koja se čak šest puta upisala u listu strijelaca.

Na poluvremenu je bilo 2:0 za Slogu a Ivković je postigla oba gola i to u 6. i 38. minutu.

U prvom dijelu domaće igračice su prikazale nešto bolju igru ali u nastavku im je ponestalo snage i nisu mogle pružiti snažniji otpor raspoloženim Srpčankama.

Ivković je 48. minutu postigla treći pogodak a na 4:0 je povisila u 62. minutu. U strijelce se u 66. upisala i Ivana Vasiljević a u 69. i 72. minutu Ivković postiže još dva pogotka. Konačnih 8:0 postavila je Milica Mitraković u 76. minutu.

Sloga je na današnjoj utakmici pokazala da će i u novoj sezoni biti ozbiljan konkurent za plasman u gornji dio tabele a ukoliko nastavi sa ovakvom igrom ni Premijer liga nije daleko.

U narednom kolu koje se igra u subotu 1. oktobra Srpčanke dočekuju Mladost iz Rogatice.