Druga liga zapad: Srpčani podijelili bodove sa trnskom Slogom

U sedmom kolu Druge lige zapad ekipa srbačke Sloge gostovala je kod imenjaka u Trnu i u uzbudljivoj utakmici sa pregršt pogodaka stigla do remija – 2:2.

Prvi pogodak pao je u 32. minutu a strijelac za Srpčane bio je Aleksandar Кondić. Brojne prilike redale su se sa obje strane, ali mreža se ponovo zatresla tek u 67. minutu kada je na 1:1 izjednačio Dorian Кuruzović. U 74. minutu domaćin stiže do preokreta pogotkom Miloša Кukića i tada nastaje prava drama. Već u narednoj šansi Stefan Šervel je izjednačio na 2:2, a četiri minute nakon toga glavni sudija Dejan Smiljić iz Banjaluke dosudio je jedanaesterac za Trnjane, ali je neprecizan sa bijele tačke bio kapiten Predrag Stanković koji je poslao loptu visoko iznad gola. Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata i obje ekipe osvojile su po bod.

Sloga iz Srpca zadržala je šestu poziciju sa 12 bodova a u narednom kolu imaće priliku da popravi plasman jer će na domaćem terenu dočekati Ukrinu iz Čečave koja je posljednja na tabeli sa šest poraza iz isto toliko odigranih utakmica. Susret je na rasporedu u subotu 24. septembra sa početkom u 16 časova.

SLOGA (TRN): Gašić, Grozdanić, Javorac, Stanković, Кuruzović, Jokanović, Vuković (od 89. Božić), Babić (od 60. Ivić), Telić, Gaćeša, Кukić.

SLOGA (SRBAC): Dabić, Šervel, Vajukić N, Кaramehić (od 77. Zelenac G.), Lolić (od 90. Novaković), Njažić I, Đukanović, Zelenac R, Remić, Đurđić, Кondić.