Četri gola braćće Nježić donijela Slogi tri boda

Proteklog vikenda srbačka Sloga na krilima sjajnog Vedrana Nježića savladala je ekipu Čelinca sa 4:0 i tako došla do veoma važnih bodova u borbi za opstanak.

Prvo poluvrijeme nije donijelo ništa zanimljivo, igralo se uglavnom na sredini terena sa dosta grešaka i bez pravih šansi na obje strane.

U drugom poluvremenu obje ekipe su ušle agresivno od samog početka i viđena je dobra fudbalska predstava.Potom na scenu stupa Vedran Nježić , koji od 65.do 76.minute zabija het-trick i praktički rješava utakmicu.Konačan rezultat postavio je Igor Nježić u 78. minuti.Nakon utakmice svoj komentar je dao najbolji igrač utakmice napadač srbačke Sloge Vedran Nježić

,,Veoma važna tri boda za nas,od samog početka smo postavili svoj ritam igre.Izašli smo na protivnika,ali ne koristimo svoje šanse za pogodak.U drugo poluvrijeme izlazimo puno bolje,znali smo da idemo na sve ili ništa.Postigli smo prvi pogodak,koji je dao vjetar u leđa daljem toku utakmice.Osjetili smo da je protivnik u tom trenutku pao,što smo iskoristili i krunisali sa još tri pogotka.Zahvalio bih se našim brojnim navijačima koji su nam dali dodatni motiv za borbu i želju za pobjedom.Mi se okrećemo sljedećoj utakmici gdje gostujemo ekipi Dubrava u kojoj neće biti nimalo lako i idemo po bodove”, rekao je Vedran Nježić.

Sloga je nakon odigrana 23 kola na desetoj poziciji na tabeli.