Tri boda ostaju u Srpcu , pobjeda Sloge nad ekipom Alfa Modriča

Ekipa srbačke Sloge na svom stadionu zabilježila je pobjedu nad ekipom Alfa iz Modriče rezultatom 3:2 u drugom kolu Druge fudbalske lige RS- grupa zapad .Gosti su poveli golom Nebojše Prljete u 15 minuti utakmice, na 1:1 izjednačio je Karamehić Slaven Karamehić u 3′ minuti i to je bio krajnji rezultat prvog poluvremena. U nastavku utakmice gosti iz Modriče golom Dražena Okolića u 62 minuti dolaze do prednosti 2:1.Pobjedu Slogi i prva tri boda u prvestvu donijeli su golovima u 78 i 86 minuti utakmice Nikola Zec i Emir Grbić.Trener Sloge Slavko Vujić nakon utakmice je izjavio :,, Mislim da smo zasluženo stigli do pobjede . Čestitam svojim igračima na borbenosti do kraja utakmice u kojoj su pokazali karakter i nisu se predavali uprkos činjenici da smo dva puta u toku utakmice bili u zaostatku. Ekipi Alfe želim mnogo uspjeha u nastavku prvenstva . Publika je mogla da uživa u zanimljivoj fudbalskoj predstavi sa pet postignutih golova”, rekao je Slavko Vujić.Nakon dva odigrana kola ekipa srbačke Sloge je na devetom mjestu na tabeli.